TEORIA DOKTORA PETERA D’ADAMO

TEORIA DOKTORA PETERA D’ADAMO
1 vote, 4.00 avg. rating (74% score)

medycyna (30)Niektórzy dietetycy (w tym i doktor Peter D’Adamo) uważają, że potrawy i produkty spożywane przez ludzi niektórym służą, poprawiają ich siły witalne i pomagają utrzymać prawidłową wagę a dla innych są niewskazane. Naukowcy, którzy tak uważają, że powstanie grup krwi u naszych przodków było ściśle związane z tym jak oni się odżywiali, więc zapewne w drugą stronę to także dobrze funkcjonuje. Doktor D’Adamo podzielił produkty spożywcze na trzy kategorie: do pierwszej należą takie produkty żywnościowe, które korzystne są dla danej grup krwi, do drugiej należą te produkty, które zdecydowanie nie służą a nawet szkodzą ludziom z daną grupą krwi i do trzeciej należą produkty niewymienione w pozostałych kategoriach, czyli neutralne, które nie szkodzą, ale zbyt duże ich ilości prowadzą do nadwagi i otyłości.
I tak dla grupy krwi O i B korzystne jest na przykład mięso a dla grupy A i AB mięso należy do kategorii produktów niekorzystnych; produkty mączne niekorzystne są dla grupy O i B a korzystne dla grupy A.

Interesujące artykuły tematyczne o medycynie:

Posted by:

admin

Related articles

Tagi: certyfikat flange fitter, rozstępy biceps, Szamba Betonowe Brzozów, markizy Kęty, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, tanie taxi legnica, Vademecum elektryka SEP, usuwanie graffiti toruń, przeszczep łąkotki warszawa, geodeta głogów cennik, bcaa katowice sklep

Back to Top