Pieczenie w miejscach intymnych

Pieczenie w miejscach intymnych
1 vote, 2.00 avg. rating (54% score)

Pieczenie w miejscach intymnych (4)Swędzenie i pieczenie w miejscach intymnych to często spotykana kobieca dolegliwość. Jakie zatem są tego powody?
Nie zawsze pieczenie w miejscach intymnych może oznaczać schorzenie. Bardzo często jest to efektem źle dobranej bielizny bądź żelu pod prysznic posiadającego podrażniające miejsca intymne substancje. Podrażniać miejsca intymne mogą również chemikalia zawarte w substancjach, które wykorzystujemy do prania bielizny. Z tego powodu pieczenie w miejscach intymnych może występować w okresie, w którym nie notuje się wysokich temperatur. Natomiast jeśli pieczeniu w miejscach intymnych towarzyszy również nieprzyjemny zapach może to wskazywać na infekcję bakteryjną bądź grzybiczą. Pieczeniem w miejscach intymnych może być również reakcją alergiczną na niektóre podpaski. Preparaty zawarte w nich mogą w przypadku uczulenia wywoływać silne pieczenie i swędzenie.
Jak widać powodów pieczenia w miejscach intymnych jest wiele. Najlepszym sposobem aby uniknąć tej nieprzyjemnej dolegliwości jest zlokalizowanie przyczyny i całkowita jej likwidacja.

Interesujące artykuły tematyczne o medycynie:

Posted by:

admin

Related articles

Tagi: balayage fryzjer kraków, Drepo zadaszenia tarasów, fluorokrzemian glinu, docieplenie granulatem Radom, Tynk mozaikowy Lakma, żwir siany ostrów, blog początkującego elektronika, szkiełkowanie kraków, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, GAP Fakturowy BMW, zerwany triceps

Back to Top