Dieta wysokobiałkowa

Dieta wysokobiałkowa
1 vote, 3.00 avg. rating (64% score)

female doctor in front of medical groupDieta wysokobiałkowa w odróżnieniu od diety proteinowej dra Dukana jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Opracowana została przez dietetyka profesora Charlsa Clarka i jego żonę Maureen. Dieta ta składa się z dwóch etapów: w pierwszym pozbywamy się nadmiaru kilogramów, a w drugim utrzymujemy zdobyty rezultat.
W pierwszym etapie można jeść bez ograniczeń produkty białkowe a ograniczyć należy produkty węglowodanowe do około 60 gramów dziennie (w diecie Dukana węglowodany w pierwszej fazie były zabronione), nie trzeba także tak drastycznie ograniczać tłuszczy (można jeść masło, używać oliwy, spożywać sery i śmietanę. Nie są także zabronione warzywa (oprócz tych, które zawierają skrobię).Dziennie można także zjeść na przykład około 10 orzechów włoskich.
Zabronione są wszystkie węglowodany oczyszczone i cukry takie jak biała mąka, makarony, ryż, słodkie pieczywo i słodycze; tak naprawdę organizm nie potrzebuje tych produktów, aby prawidłowo funkcjonować.
Dieta przeznaczona jest dla ludzi, którzy lubią dobrze i smacznie zjeść i nie mają żadnych kłopotów zdrowotnych. Pozwala schudnąć około 5 kilogramów w ciągu miesiąca.

Interesujące artykuły tematyczne o medycynie:

Posted by:

admin

Related articles

Tagi: Szamba Betonowe Piaseczno, Fotoodmładzanie żary, lpk110, Minikoparka Gorlice, przeszczep łąkotki warszawa, zerwany triceps, etykiety inspekcyjne na zamówienie, żwir siany ostrów, busy do danii szamotuły, Szamba Betonowe Brzozów, Tynk mozaikowy Lakma

Back to Top